1. Podany maksymalny czas realizacji (5 dni) zamówienia liczy się w dniach roboczych, począwszy od następnego dnia roboczego od zakupu. Sporadycznie w wyjątkowych sytuacjach niezależnych od sprzedającego termin ten może ulec wydłużenia o czym kupujący zostanie poinformowany drogą mailową.

2. Po dokonaniu zakupu kupujący jest zobowiązany do wypełnienia formularza dostawy: adres dostawy numer telefonu dla wiadomości dostawcy. jeśli strona przedmiotu zawiera możliwość wyboru należy podać numer wzoru, w przypadku braku uzyskania takiej informacji, wysłany będzie losowy wzór y danej aukcji w przypadku zwrotu nadanej paczki i braku możliwości skontaktowania się z adresatem koszt nadania następnej przesyłki ponosi kupujący.

3. W przypadku płatności przelewem na konto bankowe, w tytule koniecznie należy wpisać numer zamówienia, Imię i Nazwisko osoby kupującej (jeśli płatność wykonywana jest przez osobę trzecią)

4. Podczas odbioru paczki należy sprawdzić jej zawartość w obecności kuriera. W razie uszkodzenia towaru podczas transportu koniecznie spisać protokół szkody uwzględniając stan opakowania (wgniecenia, przebicia itp.). Dokument ten jest jedyną podstawą do reklamacji.

5. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać na adres mailowy: reklamacje@giftownia.eu Należy podać Nick allegro, imię i nazwisko, nazwę przedmiotu i datę zakupu

6. Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki ponosi we własnym zakresie i jest zobowiązany do odpowiedniego zabezpieczenia na czas transportu. Towar taki nie może nosić śladów użytkowania, musi być w nienaruszonym stanie.